دوشنبه 03 آبان 1395  | English
03

عزیززاده گرجی: مهمترین دغدغه ما ایجاد فضای مناسب برای انجام ماموریت آموزشی است

عزیززاده گرجی: مهمترین دغدغه ما ایجاد فضای مناسب برای انجام ماموریت آموزشی است

قاسم عزیززاده گرجی، مدیر کانون پرورش فکری استان مازندران در همایش مدرسان کانون زبان مازندران که با حضور علیرضا جلالی،رئیس کانون زبان ایران، معاونان وی، مدرسان و مسئولان کانون زبان استان مازندران در سالن شهید سلیمان حدادی برگزار شد با تاکید بر افزایش رشد و کیفی سازی فعالیت های آموزشی در کانون زبان مازندران افزود: کانون پرورش فکری مازندران آن چه را که می تواند سبب توقیق بیشتر فعالیت های آموزشی زبان در این استان گردد، با جدیت موردتوجه قرار می دهد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، عزیززاده گرجی با اشاره به بازدیدهایی که از برخی مراکز آموزشی کانون زبان مازندران به عمل آورده، اظهار داشت: در این بازدیدها فرصت ارزشمندی حاصل شد تا باشنیدن نظرات مدرسان، مسئولان مراکز و زبان آموزان به جمع بندی مناسبی در خصوص برنامه ریزی آموزشی و اداری برسیم.

مدیر کانون پرورش فکری مازندران بیان کرد:همواره توان و تلاش کانون زبان در جهت تولید محتوا و ارایه خدمات مطلوب آموزشی بوده و خواهد بود و اندک مشکلات پیش رو با برنامه ریزی و اهتمام تمام عوامل موثر چه در بخش اداری و چه در بخش آموزشی رفع و به سرانجام مطلوبی خواهد رسید.

گرجی با تاکید بر تقویت بخش مالی و اعتباری مراکز آموزشی کانون زبان خاطرنشان کرد: با اهتمام ویژه مدیرعامل کانون و همچنین رئیس کانون زبان ایران در این خصوص می توان شاهد ایجاد بستر مناسب برای رشد و کیفی سازی سطح آموزشی بود.

وی گفت: پس از ادغام کانون زبان در کانون پرورش فکری، بیشترین ورود کانون مازندران در بخش حمایتی مالی و اداری بوده است که البته شاهد اتفاقات خوبی در این خصوص نیز بوده ایم.

عزیز زاده گرجی اهتمام جدی کانون پرورش فکری مازندران را در رفع موانع و مشکلات و نیز تقویت نقاط قوت و فرصت ها اعلام کردو ایجاد فضای مناسب برای انجام ماموریت آموزشی را مهمترین دغدغه این کانون در وظایف پیش رو عنوان کرد.


مدیر کانون پرورش فکری مازندران در بخش دیگری از سخنانش با ارایه آماری از وضعیت کانون زبان مازندران خاطر نشان کرد: 13مرکز دولتی و 11 مرکز مشارکتی با حضور 189 مدرس مشغول ارایه خدمت به زبان آموزان هستند به طوری که بر اساس آمار ترم گذشته ، تعداد زبان آموزان بیش از 30 هزار نفردر سطح استان مازندران است.

گرجی با اشاره به اینکه تا پایان ترم زمستان به کلیه مراکز آموزشی زبان استان هزینه تنخواه تعلق خواهد گرفت، از آمادگی کانون پرورش فکری مازندران و کلیه کارکنانش جهت همکاری و ارتقای سطح آموزشی و اداری خبر داد.

لازم به ذکر است در این مراسم از محمد حسن دولت شاهی استاد پیش کسوت کانون زبان مازندران  به پاس زحمات و تلاش های ارزشمند ایشان تجلیل و قدردانی شد.


تعداد امتیازات: (20) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (2870)
کد خبر: 671
  • عزیززاده گرجی: مهمترین دغدغه ما ایجاد فضای مناسب برای انجام ماموریت آموزشی است
  • عزیززاده گرجی: مهمترین دغدغه ما ایجاد فضای مناسب برای انجام ماموریت آموزشی است
  • عزیززاده گرجی: مهمترین دغدغه ما ایجاد فضای مناسب برای انجام ماموریت آموزشی است
  • عزیززاده گرجی: مهمترین دغدغه ما ایجاد فضای مناسب برای انجام ماموریت آموزشی است

RSS comment feed نظرات ارسال شده

1
# همکار قدیمی ( 12:59 ب.ظ)
کانون زبان ایران باید به داشتن پیش کسوتان ارزشمند و دوست داشتنی چون استاد ارجمند جناب آقای حسن دولتشاهی به خود ببالد. مانیز به رسم ادب و احترام دست ایشان را می بوسیم.
2
# محمد.آقالری - مدرس شعبه شهرک قدس تهران ( 01:46 ق.ظ)
به عنوان یک زبان آموز قدیمی کانون زبان در شعبه بابل و به یاد 20 سال پیش شاگردی در محظر استاد دولتشاهی در کلاس های level 2,6,7 اینجانب نیز دستان پر مهر این عزیز را میبوسم و افتخار میکنم هر آنچه هستم و دارم از این عزیز و بزرگانی چون استاد صالح طبری.حبیب زاده.بشارت.حدادی.صدرایی.حسامی.موسویان.طالبیان.شجاعی و...میدانم.
با آرزوی سلامتی روز افزون برای بهترین اساتیدم در شعبه بابل
3
# ماریا ( 01:07 ب.ظ)
من هم جا داره به عنوان یک زبان آموز قدیمی کانون زبان شهر بابل از همه استادام از اون اول اول تا موقعی که مانون رو ترک کنم تشکر کنم
استاد هایی که بودن و موندن و اونهایی که رفتن
استاد حبیب زاده
خانم شمس
خانم ونجی
آقای صدرایی، حدادی،محمدی، طالبیان و حسامی
و در آخر استاد صالح طبری که بهترین کلاس هام رو با ایشون داشتم
چقدر زمان شیرین و تکرار نشدنی بودند اون زمانها
یادش بخیر

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: